2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kościan
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik działu przygotowania produkcji

Lokalizacja

Kościan

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Folplast - producent i dostawca folii dla branży budowalnej, rolniczej, higienicznej i spożywczej. Jesteśmy firmą rodzinną, istniejemy w Kościanie od ponad 30 lat. Wytwarzamy rocznie kilkadziesiąt tysięcy ton opakowań pochodzących z materiałów wtórnych. Zatrudniamy ponad 250 pracowników. Cały czas intensywnie się rozwijamy i stale powiększamy nasz Zespół.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

lokalizacja: Kościan, woj. wielkopolskie.

Zakres Obowiązków:

  • analiza procesów produkcyjnych oraz ich optymalizacja.

  • graficzne opracowanie modułów wysyłkowych,

  • tworzenie procedur standaryzacji pakowania oraz wysyłki wyrobów gotowych,

  • stworzenie bibliotek wysyłek,

  • przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej,

  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe –mile widziani absolwenci kierunków technicznych

  • wyobraźnia przestrzenna,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,

  • rozwinięte umiejętności planowania, analityczne oraz organizacyjne;

  • umiejętności pracy w zespole,

  • bardzo dobra umiejętność obsługi MS Office oraz programów graficznych

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w ciągle rozwijającym się, nowoczesnym zakładzie w produkcyjnym,

  • pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą, paczki świąteczne,

  • dofinansowanie do posiłków – stołówka zakładowa, liczne imprezy integracyjne oraz inicjatywy firmowe)

  • pracę w systemie jednozmianowym.

  • możliwości rozwoju zawodowego.

Lokalizacja

Kościan,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kościan
ID: 909680069