2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Jawczyce
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik działu przyjęć (mięso, drób, wędliny) Jawczyce Warszawa

Wynagrodzenie

6 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jawczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Praca szuka człowieka: King Dystrybucja Sp. z o.o. jest ogólnopolską firmą zajmującą się dystrybucją mięsa i wędlin posiadającą w swojej strukturze sześć oddziałów zlokalizowanych na terenie województwa: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego, podlaskiego oraz województwa śląskiego.  W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby przedsiębiorczej na stanowisko: Pracownik działu przyjęć towaru

Opis stanowiska:

  •     praca od 18:00 - 2:00

  •     Przyjęcia towaru

  •  Kontrola pod względem asortymentowym, ilościowym i jakościowy,

  •     Sprawdzanie czy ilość na fakturze jest zgodna z przyjętym towarem.

  •     Rozładunek dostaw,

  •     Utrzymywanie magazynu w czystości,

  •     Obsługa systemu

Wymagania:

  •     Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy

  •     Umiejętność pracy pod presją czasu

  •     Umiejętność rozwiązywania problemów

  •     Umiejętność bardzo dobrej organizacji czasu pracy

  •     Łatwość nawiązywania kontaktów

  •     Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  •     Znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  •     Stabilne warunki zatrudnienia

  •     Dofinansowanie do Karty multisport

  •    Terminowe płatności

  •    Wynagrodzenie podstawowe od 6500zł do 7500 zł brutto

  •     Możliwość zakupienia produktów firmy (mięso/wędliny/garmażerka) po zniżkach pracowniczych

Lokalizacja

Jawczyce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jawczyce
ID: 911212183