2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Kujawsko-pomorskie
  6. Odnawialna - Brodnica
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik działu serwisowego w branży OZE

Wynagrodzenie

4 250 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brodnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy młodej i pełnej zapału osoby z wykształceniem technicznym, która dołączy do naszego zespołu i pomoże nam w obsłudze związanej z zagadnieniami fotowoltaiki, pomp ciepła i klimatyzacji.

Jeśli jesteś pasjonatem energii odnawialnej i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, to ta oferta jest dla Ciebie!

Zapewniamy możliwość przyuczenia. Jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, to nie znaczy, że Twoja aplikacja zostanie odrzucona!

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: energoelektronika, elektrotechnika, automatyka)

  • Znajomość zagadnień związanych z fotowoltaiką, pompami ciepła i klimatyzacją (mile widziane doświadczenie lub praktyki w tych obszarach)

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

  • Inicjatywa i chęć do nauki

  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Obowiązki:

  • Obsługa związana z projektami fotowoltaicznymi, pompami ciepła i klimatyzacją

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

  • Współpraca z dostawcami i klientami

  • Pomoc w monitorowaniu i analizowaniu wydajności systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła i klimatyzacji

  • Wsparcie zespołu technicznego w realizacji różnorodnych zadań

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży energii odnawialnej

  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne związane z branżą

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pakiet benefitów socjalnych

Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia.

Jeśli jesteś gotowy/a na nowe wyzwania i chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym przez formularz OLX.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Brodnica,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Brodnica
ID: 852035349