2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Łódź
  6. Montaż i serwis - Widzew
Dodane 02 maja 2024

Pracownik działu serwisu-serwisant

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki szukamy pracownika na stanowisko:

Pracownik działu serwisu

Łódź

Obowiązki :

·         Realizacja napraw serwisowych na terenie Polski;

·         Weryfikacja uszkodzeń oraz poprawności działania urządzeń;

·         Przeprowadzanie przeglądów okresowych;

·         Konserwacja oraz naprawa podzespołów zgodnie z polityką firmy;

Wymagania:

·          Znajomość podstaw mechaniki, elektryki oraz hydrauliki;

·          Zdolności manualne;

·          Średnie wykształcenie;

·          Prawo jazdy kat. B

·          Zaangażowanie w powierzone zadania i obowiązki;

·          Samodzielność w podejmowaniu decyzji;

Mile widziane :

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku;

·         Wykształcenie techniczne;

Oferujemy :

·         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

·         Ubezpieczenie grupowe, karta Multisport

·         Samochód służbowy wyposażony w niezbędne narzędzia oraz części zamienne,

  Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych .

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 881452389