2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Jaroszowice
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik Działu Służby Pięter - Pokojowa

Lokalizacja

Jaroszowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Młyn Jacka Hotel & SPA (4 gwiazdki)

Prestiżowy Młyn Jacka Hotel&SPA (4 gwiazdki) zaprasza osoby chętne do pracy na w dziale służby pięter (HK). Poszukujemy osób z doświadczeniem z sektora HoReCa oraz wszystkich, którzy pragną rozpocząć swoją karierę zawodową od pracy w wyjątkowym miejscu. Gwarantujemy wsparcie w zakresie rozwoju, niezbędne szkolenia, a także profesjonalne podejście menadżerskie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprzątanie pokoi hotelowych i części wspólnych,

  • przywiązywanie wagi do czystości i porządku wokół oraz własnej higieny osobistej,

  • pracowitość, dokładność i sumienność,

  • wysoka kultura osobista,

  • predyspozycje do wykonywania prac fizycznych,

  • dyspozycyjność - gotowość do pracy również w weekendy, praca w godz. 8:00-16:00, ewentualnie zmianowo 14:00-22:00,

UMIEJĘTNOŚCI I OSOBOWOŚĆ

  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • Osoba aktywna fizycznie,

  • Dyspozycyjność w weekendy i święta,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

OFERUJEMY:

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz,

  • Wdrożenie i pełne wsparcie przy wprowadzaniu w powierzone obowiązki,

  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy,

  • Pracy w stabilnej firmie.

ZAPRASZAMY. Miło nam będzie powitać Cię w zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV lub kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Jaroszowice,

Małopolskie

Małopolskie, Jaroszowice
ID: 837573871