2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Lublin
Dodane 16 kwietnia 2024

pracownik działu sprzedaży

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, W siedzibie firmy

Firma Wi-tech zajmująca się dystrybucją oraz profesjonalnym serwisem narzędzi do obróbki drewna i metalu, w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni osobę na stanowisko pracownik działu sprzedaży

Obowiązki:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów telefonicznych, e-mailowych oraz osobistych z kontrahentem

  • Przygotowywanie ofert

  • Obsługa sprzedaży stałych klientów oraz pozyskiwanie nowych

  • Współpraca z działem produkcji

  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta oraz dobry wizerunek firmy

Wymagania

  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem

  • Biegła obsługa komputera i programów biurowych

  • Dyspozycyjność

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy

  • wynagrodzenie stałe oraz adekwatny do osiąganych wyników system premiowy

  • praca w młodym i dynamicznym zespole

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 912217369