2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Skarżysko-Kamienna
Dodane 21 kwietnia 2024

Pracownik działu Sprzedaży i Marketingu w sklepie internetowym

Wynagrodzenie

4 200 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby do pracy w dziale sprzedaży i Marketingu w sklepie internetowym z artykułami dla dzieci 4toys.pl w Skarżysku-Kamiennej. Możliwa praca w trybie hybrydowym lub w niepełnym wymiarze czasu.

Zadania:

  • Zarządzanie stroną internetową oraz profilami firmowymi w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, You Tube)

  • Tworzenie kartotek produktów w sklepie internetowym

  • Tworzenie angażujących treści (posty, grafiki, filmiki, artykuły, itd.) dopasowanych do odpowiedniego kanału social media

  • Kreowanie oraz wdrażanie płatnej kampanii w social mediach (głównie Facebook)

  • Obsługa Customer Service

  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki w mediach społecznościowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość kanałów komunikacji marketingowej

  • Umiejętność pisania „lekkim piórem” i optymalizacji treści

  • Pomysłowość oraz kreatywność

  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi programami graficznymi

  • Dokładność oraz odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność efektywnego zarządzania czasem

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.” Jeśli Pani/Pan chce by CV pozostało w naszej bazie, proszę umieść dodatkowo następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Skarżysko-Kamienna
ID: 913575846