2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Opożdżew
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik działu sprzedaży i wdrażania nowych produktów

Lokalizacja

Opożdżew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prężnie rozwijająca się firma z branży narzędzi specjalistycznych poszukuje kandydata do działu sprzedaży i wdrażania nowych produktów:

Zakres obowiązków

·  sprzedaż produktów oferowanych przez firmę

·    utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami

·    profesjonalna obsługa klientów

·   poprawna rejestracja sprzedaży w systemie, wystawianie faktur

·  redagowanie opisów oferowanych produktów

Nasze wymagania

·  pozytywne nastawienie do pracy w sprzedaży i obsłudze klienta

·   komunikatywność i wysoka kultura osobista

·  uczciwość, odpowiedzialność i pracowitość

Mile widziane

·  doświadczenie w handlu  zwłaszcza w sprzedaży

·  znajomość języka angielskiego

Lokalizacja

Opożdżew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Opożdżew
ID: 913691783