2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódzkie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Koluszki
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik działu sprzedaży - obsługa klienta call center

Lokalizacja

Koluszki

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma Idea Sprzedaż Hurtowa Dominik Badek zlokalizowana jest w Ujeździe (powiat tomaszowski) na rynku działa od roku 2009 jest prywatną firmą handlową. Specjalizujemy się w sprzedaży odzieży roboczej, obuwia roboczego, śrub, wierteł, narzędzi i materiałów ściernych. W ciągu tych lat zdobyliśmy zaufanie i przychylność współpracujących z nami klientów i stabilną pozycję na rynku. Celem naszej firmy jest uzyskanie pełnego zadowolenia i zaufania naszych partnerów handlowych, staranność w działaniu, a także dotrzymywanie terminów zobowiązań – zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie.

Poszukujemy kandydata na stanowisko: Pracownik działu sprzedaży

Obowiązki:

  • Do głównych obowiązków pracownika będzie należało, m.in.: obsługa telefoniczna klientów i sprzedaż usług, obsługa klientów w sklepie stacjonarnym oraz allegro.

  • Obsługa klientów i dostawców telefoniczna, stacjonarna i mailowa

  • Przedstawianie ofert

  • Ustalanie warunków dostaw

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Realizacja ustalonego planu sprzedaży

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

  • Współpracę i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Chęć nauki i rozwoju w branży przemysłowej

  • Komunikatywność i otwartość na rozmowy z ludźmi

  • Pozytywne nastawienie do sprzedaży

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

  • Odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu

Zapraszamy na naszą stronę internetową : www.hurtowniaidea.pl

Zastrzegamy sobie prawo do udzielenia odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883)”

Lokalizacja

Koluszki,

Łódzkie

Łódzkie, Koluszki
ID: 840171464