2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Mazowieckie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Warszawa
  6. Rolnictwo i ogrodnictwo - Ursynów
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik działu sprzedaży w centrum ogrodniczym

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa

Opis

Centrum Ogrodnicze Szkółki Zamojskie w Warszawie poszukuje:

PRACOWNIKA BIUROWEGO W DZIALE SPRZEDAŻY

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie towarów i aktualizowanie bazy towarowej

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • wysyłanie i odbieranie korespondencji

  • odbieranie telefonów, kontakt z klientem

Wymagania:

  • podstawowa znajomość branży ogrodniczej

  • mile widziana znajomość obsługi programu Subiekt GT

  • mile widziana znajomość roślin

Praca w trybie zmianowym: 8.00-16.00 lub 11.30-19.30 oraz co druga sobota i niedziela.

Zapraszam do Naszego Zespołu osoby chętne do pracy na cały etat lub w innym wymiarze godzinowym.

Adres:

Szkółki Zamojskie

Ul. Karczunkowska 101, 02-871 Warszawa (Ursynów)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 834299000