2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Psary
Eco-Corn Sp. z o.o.
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik działu sprzedaży z j. angielskim

Wynagrodzenie

8 200 - 8 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Psary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie procesu sprzedażowego (50% rynek polski, 50% rynki zagraniczne);

  • bieżąca obsługa sprzedaży;

  • uczestnictwo w wyjazdach służbowych (Polska, UE);

  • uczestnictwo w targach polskich i zagranicznych;

  • kontrola jakości produktu końcowego – kontrola obejmuje cały proces produkcji.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B;

  • wykształcenie wyższe;

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • komunikatywność;

  • zamieszkanie: Turek (Wielkopolska) i okolice;

  • umiejętność logicznego myślenia.

To oferujemy

  • Możliwość awansu po okresie 12 miesięcy;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki;

  • profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne;

  • samochód służbowy.

Eco-Corn Sp. z o.o. to wiodący polski producent suszu ziemniaczanego z zasięgiem na europejskie rynki spożywcze, z zakładem produkcyjnym zlokalizowanym pod Turkiem w woj. Wielkopolskim.

Lokalizacja

Psary,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Psary
ID: 911962272