2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Koszalin
Dodane 15 kwietnia 2024

Konserwator - Tomsol Sp. z o.o.

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Tomsol Sp. z o. o. w Koszalinie, zatrudni do swojego zespołu Pracownika na stanowisko :

Pracownik Działu Technicznego

Główne obowiązki:

·        bieżący nadzór nad sprawnością urządzeń i pojazdów

·        niezwłoczne usuwanie występujących usterek

·        dbanie o urządzenia, obiekty i wyposażenie firmy od strony technicznej

·        drobne naprawy, prace remontowe i porządkowe

Wymagania:

·        mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

·        podstawowe zdolności techniczne

·        obsługa podstawowych urządzeń i narzędzi

·        prawo jazdy kategorii B

·        dobra organizacja pracy

·        odpowiedzialność i uczciwość

·        zaangażowanie w powierzone zadania

·        samodzielności w działaniu

Oferujemy:

·        zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·        atrakcyjne wynagrodzenie płatne w terminie

·        przyjazną atmosferę

·        możliwość długiej współpracy

·        Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 842404601