2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Czerwionka-Leszczyny
Dodane 03 maja 2024

Pracownik Działu Technicznego

Lokalizacja

Czerwionka-Leszczyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas

Polskie Mięso i Wędliny ŁUKOSZ Sp. z o. o. to jeden z największych w Polsce producentów mięsa indyczego oraz wyrobów na bazie indyka i kurczaka posiadający swoje zakłady w Chybiu, Czerwionce-Leszczynach i Ostródzie.

Twój zakres obowiązków

  • działania prewencyjne oraz bieżące usuwanie awarii,
  • obsługa i analizowanie przyczyn awarii,
  • dbałość o stan techniczny powierzonych maszyn,
  • wsparcie techniczne w zakresie utrzymania obiektu,
  • wykonywanie drobnych prac remontowo-naprawczych i konserwacyjnych na terenie zakładu pracy.

Nasze wymagania

  • znajomość funkcjonowania różnych urządzeń (klimatyzacja, chłodnictwo, mechanika, elektryka,itp.),
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • uprawnienia elektryczne do 1 KV,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość podstaw mechaniki, pneumatyki, automatyki, wentylacji, chłodnictwa
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • wykształcenie średnie techniczne o profilu elektrycznym,
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + comiesięczna premia
  • preferencyjne warunki zakupu ubezpieczenia grupowego i karty sportowej
  • pakiet medyczny

Lokalizacja

Czerwionka-Leszczyny,

Śląskie

Śląskie, Czerwionka-Leszczyny
ID: 897921723