2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Zabrze
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik działu Technicznego

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Zabrze

Obowiązki:

  • analiza zapytań ofertowych, warunków i materiałów przetargowych oraz dokumentacji technicznej

  • sporządzanie zestawienia materiałów zawartych w projekcie budowlanym

  • pozyskiwanie ofert z rynku od podwykonawców i dostawców materiałów

  • opracowywanie i przygotowywanie danych niezbędnych do wykonania i złożenia oferty w tym sporządzanie zapytań do zamawiającego dotyczących cech materiałów wpisanych w projekt

  • współudział w opracowywaniu ofert przetargowych

  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej

  • kontrola wynajmowanych szalunków

 Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe inżynierskie o profilu budowlanym

  • czytanie opisu projektu budowlanego

  • wysoko rozwinięte umiejętności obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office, mile widziana znajomość programu Norma Pro oraz ATH

  • umiejętność pracy w zespole

  • analityczne myślenie i komunikatywność

  • znajomość ustawy prawa zamówień publicznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków

  • możliwość korzystania z dofinansowania do dodatkowej opieki medycznej

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie

  • możliwość pracy zdalnej

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 912684957