2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 05 kwietnia 2024

Pracownik Działu Technicznego

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • utrzymanie funkcjonalności działania modułów treningowych,

  • utrzymanie funkcjonalności parku maszynowego oraz urządzeń ,

  • dbałość o terminowość przeglądów i remontów parku maszynowego i urządzeń,

  • zapewnienie ciągłości utrzymania terenów zielonych na terenie całego obiektu,

  • bieżące naprawy we wszystkich budynkach na terenie obiektu,

  • czynne uczestnictwo w organizacji szkoleń, eventów, targów branżowych m.in. ustawianie tras przejazdów ; udostępnianie infrastruktury elektrycznej ; obrandowanie toru.

To praca dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz prawo jazdy kat. B

  • jesteś otwarty i energiczny, z łatwością nawiązujesz nowe kontakty,

  • samodzielny i proaktywny,

  • wyróżniasz się doskonałymi zdolnościami organizacji pracy własnej,

  • nie boisz się podejmowania decyzji,

  • potrafisz pracować zespołowo,

  • masz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • dobrze odnajdujesz się w dynamicznym i zmiennym środowisku pracy,

  • trudne sytuacje to dla Ciebie wyzwania, w których szukasz najlepszych rozwiązań,

  • jesteś dyspozycyjny.

Fantastycznie, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie pracy w dziale technicznym,

  • posiadasz prawo jazdy kat. T

  • posiadasz uprawnienia wysokościowe

  • lubisz motoryzację,

  • posiadasz wykształcenie techniczne.

Co oferujemy ?

  • stałe wynagrodzenie,

  • narzędzia pracy;

  • pełne wdrożenie do pracy oraz wsparcie przy pierwszych krokach,

  • szkolenie stanowiskowe i szkolenie produktowe,

  • pracę w małym i zgranym zespole,

  • miłą atmosferę i dobre warunki zatrudnienia,

  • możliwość udziału w ciekawych projektach szkoleniowych,

  • zdobycie ciekawego doświadczenia w ramach różnorodnych projektów szkoleniowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail.

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 909666919