2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubuskie
  5. Montaż i serwis - Gorzów Wielkopolski
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik działu technicznego - eksploatacyjnego.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Medi-Raj to nowoczesne centra medyczne powstałe z myślą o potrzebach pacjentów. Kompleksowa opieka zdrowotna dorosłych i dzieci - od profilaktyki po chirurgię jednego dnia. .Obecnie do zespołu poszukujemy osoby na stanowisko pracownika działu technicznego - eksploatacyjnego.

Główne obowiązki:

  • realizacja zadań dotycząca utrzymania sprawności sprzętu i aparatury medycznej oraz urządzeń technicznych (m.in. drukarki, komputery, terminale)

  • opracowanie, sporządzanie, przekazywanie i kontrola dokumentów związanych z przeglądami, naprawami, konserwacją, prawidłowością funkcjonowania i użytkowania, w tym: harmonogramy przeglądów i legalizacji, paszportów po powrocie sprzętu i aparatury medycznej z serwisu, orzeczeń, zapotrzebowań,

  • ustalanie terminów wykonania prac, kontrola ich wykonania,

  • sprawowanie nadzoru nad pracownikami, wykonawcami, konserwatorami z firm wykonujących usługi na terenie placówki

  • współpraca z koordynatorami poszczególnych obszarów

  • prowadzenie inwentaryzacji​

Nasze wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie o kierunku technicznym

  • wielozadaniowość i inicjatywa w działaniu

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie i wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

To oferujemy:

  • ciekawe zadania

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • umowa zlecenie bądź kontrakt B2B

Nie czekaj, dołącz do naszego zespołu.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 914107221