2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Lubuskie
  6. Obsługa hotelowa - Zielona Góra
Dodane 20 kwietnia 2024

Pracownik Działu Technicznego / Portier

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO / PORTIER

w NOVYM Hotelu w Zielonej Górze

„Dzielimy się wiedzą, dając Tobie nowe umiejętności i doświadczenie”

Rozpoczynamy budować nasz Zespół – to nowe możliwości i nowa szansa. Zapraszamy do kontaktu!

Twój zakres obowiązków

  • Gospodarz Hotelu

  • drobne prace naprawcze i modernizacyjne na terenie Hotelu

  • usuwanie bieżących uszkodzeń i awarii

  • dbałość i opieka nad stanem technicznym budynku i urządzeń w celu zapewnienia sprawności i ciągłości funkcjonowania

Nasze wymagania

  • Umiejętność organizacji pracy oraz realizacja wyznaczonych celów i powierzonych zadań

  • Uśmiech, uprzejmość i nastawienie na wysoką jakość obsługi Gości

  • Dokładność, sumienność i inicjatywa w działaniu

  • Znajomość języka polskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Praca w systemie zmianowym / też zmiany nocne

A oferujemy

  • Pracę w nowo powstającym Hotelu w Zielonej Górze – masz wkład w budowanie marki!

  • Pracę w stabilnej firmie

  • Pracę opartą na wzajemnym szacunku i w miłej atmosferze

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia, możliwość rozwoju osobistego i awansu zawodowego

  • Pakiet świadczeń socjalnych i motywacyjnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem i listu motywacyjnego:

  • CV prosimy przesyłać poprzez OLX

  • Informacje telefoniczne 696 543 691

Proces rekrutacji:

1.       Aplikacja za pomocą serwisu ogłoszeniowego z wykorzystaniem podanego adresu e-mail.

2.       Kontakt telefoniczny z wybranymi Kandydatami – etap wstępny.

3.       Rozmowa kwalifikacyjna.

4.       Oferta pracy dla wybranego Kandydata.

5.       Informacja zwrotna dla Osób, które nie zostały wybrane.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 848325096