2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Śródmieście
PURO Warszawa
Dodane 03 maja 2024

Pracownik Działu Technicznego w PURO Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PURO to więcej niż hotel. To otwarty dom, w którym dużo się dzieje.

Lobby to duży pokój dzienny, tętniący życiem od rana do wieczora. Tam rozpoczniesz poranek z kubkiem kawy, zaszyjesz się z laptopem, a wieczorem wypijesz wino z przyjaciółmi. Restauracje i bary w PURO otwarte są dla wszystkich. Spotkasz tam gości z całego świata i ludzi miasta.

W PURO otaczamy się najlepszym wzornictwem. Cenimy młodych artystów i kolekcjonujemy ich dzieła. Popularyzując design i sztukę opowiadamy o współczesnym świecie.

Lubimy miasto i miejskie życie. Dlatego zawsze znajdziesz nas w centrum. Dzięki lokalizacji oraz inspiracji miejscową architekturą każdy hotel stanowi jego integralną część.

PURO to wyjątkowe hotele, które tworzą wyjątkowi ludzie. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO.

Twoje główne zadania:

  • bieżąca kontrola stanu technicznego obiektu hotelowego

  • nadzór nad wykonywaniem wymaganych przepisami okresowych przeglądów i konserwacji elementów budynku i instalacji

  • prace konserwatorskie oraz wykonywanie napraw i prac w obiekcie

  • stała współpraca z serwisami zewnętrznymi

Nasze wymagania:

  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znasz podstawowe instalacje budynkowe i wiesz jak sobie poradzić z drobnymi naprawami w zakresie instalacji elektrycznych czy wodno-kanalizacyjnych

  • jesteś dostępny również na pracę w niektóre weekendy

  • umiesz kreatywnie rozwiązywać problemy techniczne

  • jesteś otwarty na ludzi i lubisz im pomagać

  • masz uprawnienia SEP - masz u nas plusa ;)

Oferujemy:

  • umowa o pracę

  • dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej w Enel Med

  • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie UNUM

  • karta Multisport PLUS

  • przyjazna atmosfera w pracy (serio!)

  • smaczne posiłki na kantynie dla całego zespołu

  • polubisz nasze uniformy, są wygodne i uniwersalne

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych i możliwość zdobywania uprawnień technicznych

  • u Nas możesz rozwijać się w różnych specjalizacjach i pracować na systemie BMS

  • dajemy Ci możliwość pracy w nowoczesnym obiekcie z zaawansowanymi instalacjami

  • dofinansowanie do kursów językowych z lektorami i native’ami

  • duże możliwości rozwoju, we wszystkich hotelach PURO

  • spotkania integracyjne

  • zniżki na pobyty w PURO, do wszystkich restauracji i SPA oraz na zakupy w PURO Gift Shopie

  • konkursy wewnętrzne, w których możesz wygrać vouchery do hoteli, restauracji czy wybranych sklepów

  • program poleceń pracowniczych – jeśli zatrudnimy kogoś, kogo polecisz, wynagrodzimy Ci to finansowo

  • możliwość dołączenia do projektu PURO Brand Ambasador (dodatkowo wynagradzany, możesz dać upust swojej kreatywności i wyjść z inicjatywą)

Brzmi ciekawie? Zaaplikuj!

Załączając CV lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PURO Hotels sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 914611849