2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Bolesławiec
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik Działu Technicznego - Zamek Kliczków

Lokalizacja

Bolesławiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zamek Kliczków to idealne miejsce na rozpoczęcie, a także rozwój kariery zawodowej.

Dołącz do naszego zespołu i bądź częścią tego wyjątkowego miejsca!

Nasze wymagania:

• Doświadczenie w pracy jako „złota rączka”

• Zdolności interpersonalne predysponujące do pracy w dynamicznym środowisku hotelowym

• Zaangażowanie i chęć do pracy

• Mile widziane prawo jazdy

Zakres obowiązków:

• Usuwanie usterek powstałych w hotelu

• Małe remonty pokoi, korytarzy (naprawy, serwisy, prace konserwacyjne)

• Ścisła współpraca z pozostałymi departamentami hotelu

• Udział w imprezach własnych na terenie obiektu jak również wyjazdowych np. eventy historyczne, targi, etc.

• Dyspozycyjność do pracy w weekendy i święta

Oferujemy:

• Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Atrakcyjny system premiowy

• Prywatną opiekę medyczną

• Dofinansowanie do karty Multisport Benefit

• Zniżki pracownicze no usługi obiektu

• Pracę w świetnej atmosferze, w gronie profesjonalistów

Zapraszamy do kontaktu:

Zadzwoń! +48**********79

Czekamy właśnie na Ciebie!

Lokalizacja

Bolesławiec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bolesławiec
ID: 614357482