2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Tarczyn
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik działu techniczno - administracyjnego, serwis wewnętrzny

Lokalizacja

Tarczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma Turka Invest Sp. z o.o. z siedzibą w Tarczynie pilnie zatrudni pracownika do prac fizycznych w dziale techniczno-administracyjnym (serwis wewnętrzny firmy).

Zakres zadań:

  • prace ogólnobudowlane

  • inne prace fizyczne w ramach prac administracyjnych i serwisowych na terenie firmy

  • prace porządkowe wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Wymagamy:

  • zaangażowania w pracę

  • odpowiedzialności

  • prawa jazdy kat. B, gdyż charakter pracy może wymagać przemieszczania się samochodem osobowym pracodawcy na niewielkie odległości pomiędzy zakładami w okolicach Tarczyna.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach 8:00 - 16:00

  • pakiet benefitów socjalnych: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • podnoszenie kwalifikacji

  • po okresie próbnym możliwe szkolenia: wózki widłowe, podnośniki, SEP, etc.

  • długoletnie zatrudnienie.

 Jeśli właśnie szukasz pracy w podobnym zakresie, zapraszamy do nas. Nie musisz mieć wielkiego doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczymy.

Więcej informacji: tel. 72*******94.

Lokalizacja

Tarczyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Tarczyn
ID: 910333566