2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Wólka Kosowska
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik Działu Transportu

Lokalizacja

Wólka Kosowska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Wszystkim pasjonatom motoryzacji, oferujemy pracę w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się polskiej firmie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

                                          Pracownik działu transportu

Miejsce pracy: Wólka Kosowska woj. Mazowieckie.

Obowiązki:

  • Planowanie wizyt w serwisach.

  • Raportowanie i monitorowanie tras kierowców.

  • Współpraca z serwisami samochodowymi .

  • Budowanie dobrego wizerunku firmy.

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów firmowych.

Wymagania:

  • Doskonała znajomość programu  Excel – warunek konieczny.

  • Kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów.

  • Dokładność, sumienność oraz dobra organizacja czasu pracy.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Prawo jazdy kat C (kod 95) oraz praktyka -będzie dodatkowym atutem.

  • Karta kierowcy oraz aktualne uprawnienia.

  • Znajomość podstaw mechaniki.

  • Zaświadczenie o niekaralności.

  Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Program wdrożeniowy.

  • Bogate świadczenia socjalne z ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie zorganizowanych  wypoczynków dzieci, świąteczne karty podarunkowe, pożyczki mieszkaniowe).

  • Bezpłatny catering.

  • Dostęp do programu MultiSport, pakietów opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach, dostęp do PPE.

  • Zniżkę na asortyment dostępny w Firmie oraz monitorowany pracowniczy parking.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polcar P.P.H. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wejnerta 19 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”.

Lokalizacja

Wólka Kosowska,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wólka Kosowska
ID: 909460450