2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Rawa Mazowiecka
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik Działu Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma CDF Sp. z o.o. powstała w 2017 r. Zajmujemy się produkcją mebli, głównie są to meble skrzyniowe do samodzielnego montażu. Posiadamy zaawansowany park maszynowy, wyposażony w maszyny renomowanych producentów Homag, Biesse.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz rozbudową nowoczesnego parku maszynowego firma CDF Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko:

Pracownik Działu Utrzymania Ruchu (miejsce pracy Rawa Mazowiecka)

Zakres obowiązków:

·         nadzór nad eksploatacją wszelkich urządzeń i instalacji w hali produkcyjnej;

·         przeprowadzanie kontroli technicznych;

·         wykonywanie napraw, konserwacji, itp.;

·         usuwanie bieżących awarii;

·         aktywny udział przy wdrożeniu nowych maszyn i urządzeń;

·         wsparcie przy tworzeniu oraz prawidłowe czytanie dokumentacji technicznej;

·         współpraca z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi serwisowe;

·         udział w opracowaniu i realizacji skutecznego planowanego systemu konserwacji zapobiegawczej, przeglądów, remontów, modernizacji maszyn i urządzeń;

Nasze wymagania:

·         wykształcenie minimum średnie techniczne;

·         doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

·         umiejętność czytania dokumentacji technicznej;

·         umiejętność pracy w zespole;

·         prawo jazdy kat. B;

·         umiejętność posługiwania się elektronarzędziami;

·         dobra organizacja pracy.

Mile widziane:

·         uprawnienia SEP/E;

·         uprawnienia SEP do 1kV.

·       wykształcenie (preferowane o profilu elektrycznym lub mechatronicznym);

Oferujemy:

·        ciekawą pracę w rozwijającej się firmie z branży meblarskiej;

·        stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

·        profesjonalne narzędzia pracy oraz pakiet szkoleń kierunkowych (uprawnienia    SEP, UDT)

·        świetną atmosferę w pracy;

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumencie aplikacyjnym, dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych. Mam prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem”

Administratorem danych jest CDF SP. Z O.O., Ul. Miodowa 2, 96-200 Rawa Mazowiecka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000669322, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy KRS, NIP 835-160-76-77.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 825194087