2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Radomsko
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik Działu  Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Radomsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Cortizo Sp. z o.o., z siedzibą w Radomsku, przynależąca do grupy Aluminios Cortizo, lidera w produkcji systemów aluminiowych dla architektury i budownictwa o rozwiniętej strukturze międzynarodowej, wysokiej kulturze technicznej i bardzo dobrej sytuacji finansowej.

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Radomsko, woj.  łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zadaniem pracownika na tym stanowisku jest czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem linii technologicznych, instalacji, maszyn w celu zapewnienia ciągłości procesu produkcyjnego, usuwanie awarii, wykonywanie prac instalacyjnych, konserwatorskich oraz dozorowych.

.Oferujemy:

- przyłączenie się do firmy będącej liderem w branży aluminiowej, w pełni rozwoju,

- umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,

- szkolenia.

Wymagania:

- wykształcenie średnie techniczne,

- doświadczenie w dziale utrzymania ruchu,

- znajomość zagadnień hydrauliki siłowej i pneumatyki stosowanej w środowisku

  przemysłowym,

- znajomość innych dziedzin związanych z utrzymaniem ruchu: elektryki, elektroniki,

  automatyki, mechaniki,

- umiejętność czytania schematów technicznych urządzeń przemysłowych,

- uprawnienia elektryczne, ciśnieniowe, gazowe,

- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym, dyspozycyjność,

- miejsce zamieszkania - w regionie geograficznym znajdującym się w pobliżu zakładu, - prawo jazdy i własny samochód,

- dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego i/lub hiszpańskiego.

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o zgłaszanie się jedynie kandydatów spełniających powyższe wymagania.

Prosimy o zamieszczenie w ofercie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku  o Ochronie Danych Osobowych  Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Lokalizacja

Radomsko,

Łódzkie

Łódzkie, Radomsko
ID: 909401912