2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Koziegłowy
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik Działu Utrzymania Ruchu/Technik Infrastruktury.

Lokalizacja

Koziegłowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem infrastruktury zakładu (kotły parowe, agregaty wody lodowej, kompresory sprężonego powietrza, centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne, instalacje gazowe, instalacje elektryczne, stacje transformatorowe, instalacje C.O./C.W.))

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii

  • Bieżące naprawy i podstawowe przeglądy urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów

  • Przestrzeganie programu higieny oraz procedur obowiązujących w zakładzie

  • Prowadzenie podstawowej dokumentacji zakładowej

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne

  • Podstawowa wiedza i praktyczne umiejętności z zakresu mechaniki, elektryki oraz instalacji technicznych

  • Umiejętność diagnozowania i usuwania usterek

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy własnej i dokładność w realizacji zadań

  • Samodzielność w działaniu

  • Praca 12 godzinna w dwu zmianowym trybie ciągłym.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu

  • Uprawnienia SEP gr.1, gr.2 i Gr.3

  • Znajomość rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych

Lokalizacja

Koziegłowy,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Koziegłowy
ID: 905900951