2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Opolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Rogów Opolski
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Działu Utrzymania Ruchu SELT - Rogów Opolski

Lokalizacja

Rogów Opolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Selt Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu,  aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych w oddziale firmy w Rogowie Opolskim

  • Organizacja przeglądów, konserwacji i remontów maszyn

  • Montaż i demontaż urządzeń

  • Rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcji w zakresie utrzymania ruchu

  • Analiza stanu technicznego urządzeń, maszyn, instalacji i budynków

  • Zapewnienie części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn

  • Współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji z podejmowanych działań

  • Raportowanie do przełożonych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • Umiejętność instalacji, obsługi i konserwacji sprzętu technicznego

  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej

  • Wiedza techniczna z zakresu eksploatacji urządzeń

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia SEP do 1 kV

  • Znajomość hydrauliki i pneumatyki

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Karta MultiSport

  • Ubezpieczenie grupowe, PPK

  • Pakiet medyczny

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj teraz"

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rogów Opolski,

Opolskie

Opolskie, Rogów Opolski
ID: 911266457