2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Łódzkie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Aleksandrów Łódzki
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik Działu Warzywa/Owoce w Intermarche

Wynagrodzenie

4 242 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Aleksandrów Łódzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Intermarche w Aleksandrowie Łódzkim poszukuje Pracownika do pracy na dziale Warzywa/Owoce - na stałe lub na sezon letni.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Wykładanie towaru zgodnie ze standardami sklepu

  • Pilnowanie jakości produktów i prawidłowych oznaczeń cenowych

  • Dbanie o porządek na dziale

Szukamy osób, które cechuje:

  • Zaangażowanie i chęć do pracy

  • Dynamizm w działaniu

  • Dyspozycyjność

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

  • Doświadczenie w handlu mile widziane

Oferujemy:

  • Pracę w miłym oraz licznym zespole

  • Dofinansowanie do zakupów

  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Jest możliwość podjęcia pracy na stałe lub tylko do sierpnia 2024

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o składanie CV w Dziale Kadr sklepu Intermarche przy ulicy Senatorskiej 4 lub przesłanie aplikacji mailem za pośrednictwem platformy OLX. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Lokalizacja

Aleksandrów Łódzki,

Łódzkie

Łódzkie, Aleksandrów Łódzki
ID: 911081086