2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Wieczfnia-Kolonia
Emilia
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik działu wsparcia sprzedaży i obsługi klienta z j. niemieckim

Lokalizacja

Wieczfnia-Kolonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma Lubaz jest wiodącym w Europie producentem elastomerów poliuretanowych L-PUR. Elastomer poliuretanowy, który produkujemy jest tworzywem o szerokim zakresie zastosowań, sprawdzającym się w wielu gałęziach przemysłu. Duży, nowoczesny i wielowydziałowy zakład produkcyjny zlokalizowany w Wieczfni Kolonii na terenie powiatu mławskiego produkuje wyroby dostarczane do prawie 40 krajów na 5 kontynentach.

Spółka Lubaz jest przy tym wszystkim wciąż firmą rodzinną, która od 30 lat kładzie duży nacisk na rozwój pracowników, samorealizację personelu oraz zapewnienie stabilności warunków płacowych. W związku z ciągłym rozwojem szukamy nowych pracowników.

MIEJSCE PRACY: Wieczfnia Kolonia, Powiat Mławski

STANOWISKO: Pracownik działu wsparcia sprzedaży i obsługi klienta z językiem niemieckim

CHARAKTER PRACY: stacjonarny w trybie jednozmianowym 7:00 - 15:00

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • codzienna komunikacja dotycząca obsługi zamówień, zaczynająca od ich weryfikacji poprzez ich realizację a  kończąc na wysyłce,

  • administrację dokumentów w obiegu magazynowym i częściowo w księgowym

  • ofertowanie i obsługę reklamacji,

  • komunikacja dotycząca zamówień podczas wszystkich etapów ich realizacji,

  • współpraca z działem produkcji, logistyki i finansowym,

  • wsparcie klientów zewnętrznych,

  • wsparcie działu handlowego.

W dłuższej perspektywie, oczekujemy ciągłego podnoszenia kompetencji dotyczących produktów i usług oferowanych przez firmę.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie,

  • dobra znajomość MS Office (Excel, Word),

  • komunikatywność,

  • doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane, aczkolwiek nie jest to warunek konieczny,

  • znajomość języka niemieckim -  min. B2 – warunek konieczny,

  • dodatkowy język będzie atutem.

Poszukujemy osoby komunikatywnej, która poprzez swoje zaangażowanie, wsparcie i działania dbała będzie o pozytywy wizerunek firmy.

SWOIM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,

  • miesięczny system premiowy,

  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne dostosowane do zakresu wykonywanych obowiązków,

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość korzystania z darmowych porad prawnych,

  • dofinansowanie inicjatyw pracowniczych (np. zawody wędkarskie, gra w kręgle),

  • wyjazdy integracyjne,

  • premie (okazjonalne, mikołajkowa).

CV prosimy składać osobiście w siedzibie firmy we Wieczfni Kolonii lub przez portal OLX.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Lokalizacja

Wieczfnia-Kolonia,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wieczfnia-Kolonia
ID: 906444503