2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Dolnośląskie
  6. Wsparcie techniczne - Wrocław
  7. Wsparcie techniczne - Krzyki
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik działu wsparcia technicznego / Helpdesk

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym, działamy na terenie Dolnego Śląska od 2001 r. Nasi klienci to osoby indywidualne, małe i średnie firmy oraz instytucje.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Pracownik działu wsparcia technicznego / Helpdesk

Miejsce pracy:

ul. Zwycięska, Wrocław

Zakres obowiązków:

  • pierwsza linia wsparcia dla klientów indywidualnych,
  • wsparcie pracowników w codziennej pracy w zakresie obsługi systemów informatycznych i sprzętu,
  • gospodarka magazynowa sprzętu telekomunikacyjnego,
  • diagnozowanie i analizowanie problemów sprzętowych,
  • reagowanie na awarie globalne,

Nie wymagamy dużego doświadczenia, ale chcielibyśmy, abyś:

  • dobrze znał system operacyjny Linux oraz Windows,
  • znał zagadnienia z zakresu sieci (mile widziany certyfikat CISCO CCNA),
  • miał wykształcenie średnie (najlepiej techniczne),
  • prawo jazdy kat. B,
  • posiadał doświadczenie w pracy Call Center.

Oferujemy:

  • pracę w lokalnej firmie,
  • przyjazną atmosferę,
  • interesującą pracę pełną ciekawych zadań oraz wyzwań,
  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).".

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 682507085