2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Unisław
Dodane 05 kwietnia 2024

Pracownik działu wykończenia i obróbki laminatu

Wynagrodzenie

4 550 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Unisław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma "Hacom Polyester" Sp. z o.o. od ponad 20 lat obecna na rynku produkcji laminatów poszukuje pracownika na stanowisko:

wykończenie i obróbka elementów z poliestru

Zapraszamy zarówno osoby z doświadczeniem jak i chętnych do nauki, zapewniamy szkolenia.

Opis stanowiska:

  • obróbka i wykańczanie elementów z żywic poliestrowych,

Wymagania:

  • zdolności manualne oraz dbałość o szczegóły,

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym,

  • zaangażowanie, motywacja i chęć do pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  • trwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • stałe wynagrodzenie, pracę w nadgodzinach oraz możliwość otrzymania premii,

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego (również członków rodziny pracowników),

  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności i zaangażowania,

Miejsce pracy: Zławieś Mała

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas swojego CV na adres email

Administratorem danych osobowych jest HACOM POLYESTER Sp. z o.o. w Złejwsi Małej (więcej informacji pod adresem hacom.pl/klazula-rekrutacji/)

Lokalizacja

Unisław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Unisław
ID: 854834300