2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Lubuskie
  6. Spedycja - Przylep
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik Działu Wysyłek

Lokalizacja

Przylep

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Toppoint Polska zatrudni:

PRACOWNIKA DZIAŁU WYSYŁEK

Zadania:

-          Zarządzanie procesem wysyłki towarów włączając w to przyjmowanie i  zamykanie zleceń, przygotowanie stosownej dokumentacji,

-          Odpowiedzialność za formatowanie partii wysyłek, streczowanie  i ich etykietację

-          Praca w systemie operacyjnym

-          Obsługa skrzynki e-mail

-          Opracowanie i wyjaśnianie reklamacji

-          Współpraca z innymi działami i partnerami biznesowymi, firmami kurierskimi  w celu zapewnienia płynnej logistyki wysyłek

Wymagania:

-          Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań i dbałość o jakość wysyłek

-          Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

-          Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

-          Kreatywność I umiejętność rozwiązywania problemów związanych z wysyłkami

-          Dyspozycyjność  / praca w systemie 3 zmianowym (6-14/ 14-22/ 22-6)

Mile widziane:

-          Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z wysyłką

-          Podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- Pracę w młodym, dynamicznym zespole w firmie o zasięgu międzynarodowym

- Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

- Fundusz socjalny (wczasy pod gruszą, bony na święta, dofinansowanie do wyprawki szkolnej dla dzieci

- Możliwość skorzystania z pakietu Multisport oraz Luxmed

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez portal OLX.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „TOPPOINT POLSKA” sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Przylep - Zakładowa 23 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Lokalizacja

Przylep,

Lubuskie

Lubuskie, Przylep
ID: 913861394