2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Oława
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik Działu Wysyłki - praca w Oławie

Lokalizacja

Oława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Poszukujemy osoby na stanowisko pracownika DZIAŁU WYSYŁEK do pracy w firmie zajmującej się produkcją oraz dystrybucją wyrobów kosmetycznych.

nazwa firmy: Glantier

miejsce pracy: Oława (Nowy Otok)

godziny pracy: 7:00-15:00 / 9:00-17:00 (zmiana co tydzień)

wynagrodzenie: 4700 zł brutto podstawa + 500 zł brutto (premia po okresie próbnym)

Zakres obowiązków:

- obsługa stanowiska wysyłkowego – nadawanie paczek w systemie komputerowym

- przygotowywanie oraz pakowanie produktów do wysyłki

- obsługa skanera

- wykonywanie zadań zleconych przez lidera wysyłki

Oczekiwania:

- podstawowa umiejętność obsługi komputera

- sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- inicjatywa do działania, kreatywność

Oferujemy:

  • opłacane przez firmę ubezpieczenie grupowe w ramach pakietu socjalnego (możliwość ubezpieczania członków rodziny)

  • dostęp i dofinansowanie do karty Multisport

  • opłacana przez firmę prywatna opieka zdrowotna

  • comiesięczny deputat pracowniczy, zniżki na produkty firmowe

  • umowa o pracę

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i usprawnień w ramach programu "mam pomysł" - dodatkowo płatne

  • pracę w kameralnym, zgranym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  • dofinansowaniu wypoczynku (wakacje pod gruszą)

  • imprezy integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji.

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oława
ID: 890224836