2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Opolskie
  6. Zakupy - Reńska Wieś
KAMET S.A.
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik działu Zakupów

Lokalizacja

Reńska Wieś

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

KAMET Spółka Akcyjna działająca na rynku krajowym i zagranicznym, specjalizująca się w produkcji lekkich konstrukcji aluminiowych i stalowych, działająca w branży kolejowej i Automotive zatrudni Pracownika do Działu ZAKUPÓW.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

• realizacja zamówień na materiały ogólne i produkcyjne na podstawie zapotrzebowań na komponenty,

• pozyskiwanie nowych dostawców i negocjowanie warunków współpracy,

• zapewnienie i kontrola terminowości dostaw,

• dokonywanie symulacji, analiz zużycia zapasów w nawiązaniu do planów produkcyjnych,

• bieżąca kontrola stanów magazynowych.

WYMAGANIA:

• doświadczenie w dziale Zakupów lub Logistyki,

• znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym, min. B1

• mile widziana znajomość języka niemieckiego

• preferowane doświadczenie w branży Automotive lub kolejowej

• znajomość pakietu MS OFFICE

• znajomość systemu Comarch ERP XL

• prawa jazdy kat. B,

• samodzielność na stanowisku pracy.

Oferujemy pracę w dynamicznym zespole; dofinansowania posiłków oraz karty Medicover Sport.

CV z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KAMET S.A moich danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych na cele procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zgoda nie dotyczy tych z moich danych osobowych wskazanych w dokumentach aplikacyjnych, które KAMET S.A. może przetwarzać na cele procesu rekrutacji na podstawie przepisów prawa, a także na cele zawarcia umowy.

Lokalizacja

Reńska Wieś,

Opolskie

Opolskie, Reńska Wieś
ID: 652759869