2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Szczecin
  7. Administracja, prace biurowe - Gumieńce
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik działu zakupów

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lider w sprzedaży pokryć dachowych extraDACH w związku z rozwojem poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik działu zakupów

MIEJSCE PRACY: Szczecin

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • sporządzanie zamówień zakupu

  • nadzór nad terminową realizacją dostaw

  • codzienna kontrola i utrzymanie optymalnych stanów magazynowych

  • weryfikacja poprawności i modyfikacja danych w systemie

  • bezpośrednia współpraca z producentami i przedstawicielami

  • współpraca z oddziałami w całej Polsce

Wymagania

  • umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia,

  • umiejętność pracy pod presją czasu i rozwiązywania bieżących problemów

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,

  • skrupulatność i dokładność,

  • wielozadaniowość,

  • komunikatywność i umiejętność negocjacji,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • mile widziana znajomość systemu ERP lub podobnego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o wysoko ugruntowanej pozycji na rynku,

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,

  • umowę o pracę i stałe wynagrodzenie,

  • prywatną opiekę medyczną.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 912965119