2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Dolnośląskie
  6. Zakupy - Dzierżoniów
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik działu zakupów

Lokalizacja

Dzierżoniów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PRACOWNIK DZIAŁU ZAKUPÓW

Zakres obowiązków:

  • realizowanie strategii zakupowej firmy i optymalizacja kosztów materiałowych,

  • aktywny udział w procesach zakupowych: przygotowywanie zapytań ofertowych, analiza ofert, negocjacje warunków i wybór dostawców,

  • sporządzanie zamówień i nadzór nad terminową realizacją dostaw,

  • kontakt z dostawcami w zakresie reklamacji,

  • przygotowywanie danych do wycen,

  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie procesu zakupów.

Wymagania: -

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • doświadczenie na stanowisku pracy w dziale zakupów będzie dodatkowym atutem,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • dokładność i rzetelność wykonywanej pracy,

  • zdolności komunikacyjne i negocjacyjne

  • umiejętność pracy w zespole,

  • kreatywność oraz chęć podejmowania nowych wyzwań,

  • znajomość pakietu Ms Office,

  • mile widziana znajomość dowolnego systemu ERP.

 O nas:

Jesteśmy firmą międzynarodową, działającą na rynku globalnym. Oferujemy pracę wg. standardów europejskich (posiadamy system zarządzania jakością ISO 9001), możliwość stabilnej pracy w firmie o wysokich standardach organizacyjnych i bardzo dobre wynagrodzenie.

Benefity pozapłacowe:

  • Ubezpieczenie grupowe, bonusy świąteczne, posiłki w formie obiadu

Jeśli jesteś studentem (do 26 r.ż.) możemy Cię zatrudnić na podstawie umowy zlecenia - brutto=netto.

Sposoby (do wyboru) złożenie swojej oferty pracy:

- C.V można wysłać drogą elektroniczną poprzez OLX - użyj przycisku Aplikuj i dołącz C.V.

- C.V można również dostarczyć do firmy (portiernia, adres poniżej)

Jeśli nie masz C.V. - zgłoś się do firmy (portiernia), aby pobrać i wypełnić ankietę personalną.

Lokalizacja

Dzierżoniów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Dzierżoniów
ID: 914109698