2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zabrze
Dział Personalny
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik działu zamówień publicznych

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ZARYS International Group to firma rodzinna ze 100% polskim kapitałem, aktywna na rynku od ponad 30 lat. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą sprzętu medycznego z wielu dziedzin medycyny ogólnej i specjalistycznej. Nasze doświadczenie, szeroka oferta oraz zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów sprawiają, że firma ZARYS jest jednym z liderów na polskim i europejskim rynku zaopatrzenia medycznego.

Twój zakres obowiązków

  • wstępna selekcja postępowań przetargowych

  • sporządzanie wycen oraz kompletacji dokumentacji,

  • stałe monitorowanie i pozyskiwanie informacji o ukazujących się postępowaniach przetargowych,

  • analiza rynku medycznego,

  • odpowiedzialność za terminowe składanie ofert,

  • prowadzenie korespondencji z Zamawiającym w zakresie prowadzonego postępowania przetargowego,

  • analiza złożonych ofert przetargowych pod względem zgodności z wymaganiami SWZ

  • ścisła współpraca z zaangażowanymi w proces działami firmy.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office – zwłaszcza MS Excel,

  • odpowiedzialność, terminowość, umiejętność kreatywnego myślenia, dokładność, dbałość o szczegóły,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne,

  • wykształcenie minimum średnie.

Mile widziane

  • znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych

  • znajomość branży medycznej,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • pakiet benefitów pozapłacowych – Karta Multisport, pakiet medyczny Luxmed, ubezpieczenie grupowe na życie,

  • pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • miłą atmosferę w pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 910291508