2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Głogówek
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik Działu Zaopatrzenia ze znajomością j. angielskiego

Lokalizacja

Głogówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Multitex Sp. z o.o. - Głogówek

Firma MULTiTEX Sp. z o.o. (dawniej: P.P.H.U. MATEX Monika Kunert) jest jednym z największych producentów artykułów pościelowych w Polsce. Obecnie posiada 3 marki: www.MATEX.pl, www.BabyMatex.eu, www.SANIPUR.eu, których produkty są dostępne na rynkach kilkunastu Państw Europejskich i zatrudnia niemal 80 pracowników.

Ze względu na ciągły rozwój i poszerzanie profilu działalności, firma MULTiTEX poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik Działu  Zaopatrzenia ze znajomością j. angielskiego

BIURO i miejsce pracy W GŁOGÓWKU

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie Działu Zaopatrzenia Produkcji w codziennych obowiązkach

  • Opracowywanie projektów opakowań

  • Analiza aktualnych stanów magazynowych i zapotrzebowania

  • Import towarów z krajów wschodnich

  • Aranżowanie transportu przy współpracy firmy spedycyjnej / przewozowej

  • Wyszukiwanie dostawców, surowców, komponentów produkcyjnych przy jednoczesnym zapewnieniu jak najlepszej jakości w danej klasie cenowej produktów

  • Wybór dostawców, negocjowanie warunków dostaw

  • Sporządzanie zapytań ofertowych, pozyskiwanie i porównanie ofert

  • Sporządzanie zamówień materiałów wraz z nadzorowaniem terminowości ich realizacji

  • Utrzymywanie kontaktów i doskonalenie relacji z dostawcami

Oczekujemy:

  • Znajomości j.angielskiego na poziomie zaawansowanym (min. B2)

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Zdolności analitycznego myślenia

  • Umiejętności zarządzania czasem i organizacji pracy własnej

  • Prawidłowego, sumiennego i terminowego wykonywania powierzonych obowiązków

  • Skrupulatności i asertywności w rozmowach z dostawcami

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę

  • Dodatki do wynagrodzenia (refundacja kosztu dojazdu, prezenty świąteczne, premia roczna etc.)

  • Pracę w atmosferze firmy rodzinnej

  • Wszystkie niezbędne narzędzia

  • Biuro w dogodnej lokalizacji – Głogówek

  • Możliwość rozwoju na kreatywnym stanowisku, w rozwojowym dziale

  • Wdrożenie i opieka Specjalisty z działu

  • Darmową kawę i herbatę ;)

Lokalizacja

Głogówek,

Opolskie

Opolskie, Głogówek
ID: 891575015