2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubelskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Międzyrzec Podlaski
Wipasz S.A.
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Ekipy Myjącej WIPASZ S.A. Międzyrzec Podlaski

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Pracownik Ekipy Myjącej

Miejsce pracy: Zakład Drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim

Zakres obowiązków:

- Mycie i dezynfekcja pomieszczeń i urządzeń na produkcji

- Przestrzeganie procedur mycia i dezynfekcji urządzeń i pomieszczeń produkcyjnych.

- Dbałość o utrzymanie wysokiego poziomu czystości oraz higieny i stała ich kontrola.

Od kandydatów oczekujemy:

- Odpowiedzialności, rzetelności w wykonywaniu swoich obowiązków, spostrzegawczości oraz dokładności

- Motywacji do pracy – wierzymy, że człowiek to inwestycja, dlatego chcemy współpracować    i rozwijać się z Tobą jak najdłużej

Naszym kandydatom oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

- Wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych;

- Benefity pracownicze

- Posiłki regeneracyjne

- Szkolenia i rozwój;

- Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy;

- Ciekawą i pełną wyzwań pracę

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski,

Lubelskie

Lubelskie, Międzyrzec Podlaski
ID: 691005366