2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Pruszków
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik ekipy serwisowo - montażowej (zespół 2-osobowy)

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma z branży budowlanej specjalizująca się w produkcji ścian i drzwi ppoż z ugruntowaną pozycją na rynku zatrudni pracownika na stanowisko

Pracownik ekipy serwisowo – montażowej (zespół 2-osobowy)

Siedziba firmy: Pruszków – Gąsin

Miejsce pracy: praca wykonywana w obiektach naszych klientów, głównie Warszawa i okolice, wyrywkowo cała Polska.

Opis stanowiska:

·        Wizytowanie obiektów: przeprowadzanie wizji lokalnych, udział w przeglądach

·        Wykonywanie prac serwisowych (przeglądy serwisowe, naprawy itp.)

·        Wykonywanie prac montażowych ścian oraz drzwi

·         Prowadzenie dokumentacji serwisowej

Wymagania konieczne:

·        Prawo jazdy kat B. i gotowość do pracy w terenie

·        Niekaralność

·        Gotowość do nauki nowych rzeczy, dyspozycyjność, chęć poznania branży budowlanej

·        Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

·         Obsługa tabletu

Dodatkowym atutem będzie:

·        Znajomość serwisu stolarki okienno - drzwiowej

·        Znajomość branży budowlanej

·        Umiejętność spawania elektrycznego i gazowego

Oferujemy - umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesyłanie CV z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji .

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 674954516