2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Płock
PRAN Sp. Zo.o.
Dodane 30 kwietnia 2024

PRACOWNIK EKSPEDYCJI - bez wiekówki | Zeewolde | Holandia

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Opis

Tu będziesz pracować

W firmie z tradycją dłuższą niż lista składników na paczce zupy instant: ponad sto lat praktyki w przemyśle drobiowym. To nie jest zwykła firma, to mistrzowie przetwórstwa, którzy z równą gracją zarówno rozmrażają kurczaka, jak i dodają mu pikanterii dzięki swoim sekretnym marynatom. Wraz z rozwojem na rynku światowym, nasz klient poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik ekspedycji. Jeśli arktyczne temperatury sprzyjające dłuższej świeżości nie stanowią dla Ciebie problemu, zapraszamy do aplikacji!

*Z racji rodzaju asortymentu, praca odbywa się również na hali chłodnej (ok. 0 -4 stopni Celsjusza)

To będziesz robić

  • wykonywać dodatkowe zadania porządkowe zgodnie z wymaganiami

  • zgłaszać wszelkie nieprawidłowości

  • dbać o porządek na stanowisku pracy

  • załadowywać oraz rozładowywać towar za pomocą wózka EPT

  • zbierać oraz skanować produkty za pomocą skanera

ZOSTAŃ EKSPERTEM BRANŻY EKSPEDYCYJNEJ W EKSTRA OFERCIE!

Oferujemy

  • wynagrodzenie 14,06€/h brutto

  • legalną pracę na holenderskich warunkach

  • liczne dodatki godzinowe

  • zakwaterowanie i ubezpieczenie agencyjne

  • tygodniowy system wynagrodzenia

  • prace w systemie dwuzmianowym (11:00 - 20:00 | 20:00 - 05:00)

  • możliwość pracy w soboty (05:30 - 13:00)

  • możliwość przejścia na kontrakt

  • praca na dłuższy okres

  • oferta bez stawki wiekowej - każdy zarabia tyle samo bez względu na wiek!!

Minimalne wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w pracy ekspedycyjnej mile widziane

  • chęć do pracy w niskich temperaturach

Twoja zgoda

Oferta pracy tymczasowej

PRAN Sp. z o.o. KRAZ 1223

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 913968808