2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Mazowieckie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Krzcięcin
Dodane 04 kwietnia 2024

Pracownik Fermy Drobiu na Wolnym Wybiegu

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krzcięcin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Fermy Drobiu Niewczas, poszukują pracownika do obsługi fermy drobiu produkującej jaja spożywcze w miejscowości Krzcięcin 1A, gm. Szydłowiec.

Wymagania:

  • chęć do pracy i stan zdrowia odpowiedni do pracy fizycznej, samodzielność i dyspozycyjność,

  • brak nałogów,

  • niekaralność,

  • gotowość do pracy w soboty , niedziele i święta,

Obowiązki:

  • dbanie o dobrostan zwierząt,

  • obsługa urządzeń znajdujących się na terenie fermy

  • odpowiedzialność za powierzone narzędzia oraz sprzęt,

  • odpowiedzialność za inwentarz znajdujący się na fermie

  • kontrola klimatu (wilgotność, temperatura, CO2, itd.)

  • drobne naprawy sprzętu

  • wypełnianie podstawowej dokumentacji zakładowej

Mile widziane:

  • chęci do pokierowania zespołem współpracowników

  • doświadczenie na gospodarstwie rolnym

  • obsługa maszyn/urządzeń (szafy sterujące)

  • dyspozycyjność

Oferujemy :

  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat

  • możliwość dłuższej współpracy

  • przyjazną atmosferę

  • rozwój kariery

Zapraszam do kontaktu celem ustalenia warunków współpracy i poziomu wynagrodzenia.

Nie dysponujemy noclegiem.

Lokalizacja

Krzcięcin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Krzcięcin
ID: 698724483