2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Warmińsko-mazurskie
  6. Zarządzanie produkcją - Bartoszyce
Dodane 13 maja 2024

Pracownik Fermy Drobiu Zawiersze

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bartoszyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Hendrix Genetics to globalna firma, specjalizująca się w hodowli i rozrodzie wielu gatunków zwierząt, której celem jest osiągnięcie pozycji najlepszego na świecie dostawcy zrównoważonych rozwiązań genetycznych dla produkcji żywności opartej na białku zwierzęcym, w tym ryb, jaj i mięsa. Nasza firma macierzysta jest obecna w 24 krajach świata zatrudniając ponad 2500 pracowników, których praca wspiera ciągły rozwój w dziedzinie hodowli i chowu w ponad 100 krajach. Spółka Grelavi S.A., z siedzibą w Olsztynie prowadzi profesjonalną działalność gospodarczą w zakresie produkcji i sprzedaży jednodniowych piskląt indyczych oraz indyczych jaj wylęgowych w obiektach produkcyjnych położonych głównie na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. W obszarze swojej działalności Grelavi jest niekwestionowanym liderem na rynku polskim.

Obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik Fermy Miejsce pracy: Zawiersze, powiat bartoszycki

Zadania:

Praca fizyczna polegająca m.in. na wykonywaniu sztucznej inseminacji, systematyczne zbiory jaj

Współpraca ze wszystkim działami firmy oraz instytucjami prowadzącymi nadzór w zakresie hodowli

Wymagania:

Znajomość zagadnień z zakresu żywienia, chowu i hodowli drobiu

Dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu

Zaangażowanie i chęć do pracy

Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w soboty, niedziele i święta

Mile widziane prawo jazdy kat B Gotowość do relokacji

Oferujemy:

Intensywne szkolenie Premie poprodukcyjne

Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

Dodatkowe świadczenia pracownicze (darmową opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie od zdarzeń losowych, pracowniczy program emerytalny

Pracodawca zapewnia pakiet relokacyjny

Istnieje możliwość zakwaterowania z współmałżonkiem - możliwość zatrudnienia pary

Lokalizacja

Bartoszyce,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Bartoszyce
ID: 706782340