2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Zdunowo
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik fizyczna/ prace pomocnicze przy rozbudowie

Wynagrodzenie

35 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Zdunowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Smart Vegetables Innovations Sp. z o.o. – jest jedną ze spółek Grupy Green Holding, której zadaniem jest rozpoczęcie innowacyjnej produkcji sałat w systemie hydroponicznym.

Innowacyjne metody uprawy z wykorzystaniem oświetlenia typu LED, połączone ze współpracą naukową Instytutu Ogrodnictwa ze Skierniewic, pozwalają nam na prowadzenie szerokiego zakresu prac dotyczących ulepszania technologii produkcji i kreowania nowych produktów spożywczych.

Obecnie poszukujemy pracownika do pracy fizycznej jako pomoc przy rozbudowie szklarni

Miejsce pracy: Zdunowo

zadania:

  • prace pomocnicze przy zdejmowaniu kostki brukowej

  • układanie rur nawodnieniowych

  • wstawania zbiorników podziemnych

  • prace pomocnicze przy montażu

  • układanie agrowłókniny

  • praca pomocnicze przy instalacjach wodnych

  • pomoc przy montażu elementów na nowej linii produkcyjnej

nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w podobnych pracach

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Dyspozycyjność

  • gotowość do podjęcia pracy na okres 3-4 miesięcy

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie

  • stawkę godzinową od 35 do 40 zł w zależności od doświadczenia

Lokalizacja

Zdunowo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zdunowo
ID: 912427920