2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Nowa Wieś
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik fizyczny

Lokalizacja

Nowa Wieś

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Usługi Hydrotechniczne Robert Śliwiński działająca od 2005 roku, specjalizująca się w branży hydrotechnicznej , poszukuje osób na stanowisko:

PRACOWNIK FIZYCZNY

Miejsce pracy: Włocławek

Zakres obowiązków:

- proste prace budowlano-montażowe.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- praca w systemie jednozmianowym,

- stabilne środowisko pracy.

Preferowany kontakt telefoniczny. W przypadku złożenia CV prosimy o wskazanie oczekiwanej stawki netto zł/h/miesiąc, co może znacząco przyśpieszyć proces rekrutacji.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Usługi Hydrotechniczne Robert Śliwiński , Nowa Wieś, ul. Jana Pawła II nr 27, 87-853 Kruszyn. Kontakt z administratorem danych na adres , Nowa Wieś, ul. Jana Pawła II nr 27, 87-853 Kruszyn.

Dane osobowe, będą przetwarzane na podstawie art 6 ust 1 pkt. a (zgoda osoby, której dane dotyczą), b (jako niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy) i c (wypełnienia obowiązków prawnych administratora) Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

Dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych, maksymalnie 6 miesięcy. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu ani nie są udostępniane innym podmiotom.

Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści: „ Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnej oraz przyszłych procesów rekrutacji.”

Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby obecnej rekrutacji.

Lokalizacja

Nowa Wieś,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Nowa Wieś
ID: 685856176