2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Fugasówka
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik fizyczny

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Fugasówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma "Eko-Gwajm" Sp. z. o. o. przy ul. Kościuszki 212 w Ogrodzieńcu poszukuje pracownika fizycznego.

Obowiązki:

  • Demontaż ociepleń na elewacjach

  • Wykonywanie prac fizycznych związanych z demontażem

  • Praca na wysokości

  • Praca od poniedziałku do piątku (soboty i niedziele wolne)

Wymagania:

  • Gotowość do pracy na wysokości

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

  • Wszystkie dodatki godzinowe

  • Zapewniamy świadczenia socjalne

  • Dodatki finansowe związane z pracą na wysokości

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail podany poniżej lub kontakt telefoniczny pod numerem: 32 67 32 150 w godzinach 08:00 - 15:00

Dodatkowy kontakt telefoniczny pod numerem: 8 8 1 - 0 1 0 - 8 8 0

Zapraszamy do aplikowania.

Lokalizacja

Fugasówka,

Śląskie

Śląskie, Fugasówka
ID: 864146571