2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Mińsk Mazowiecki
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik fizyczny do demontażu pojazdów

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MANTIS z siedzibą w Stojadłach, ul. Szkolna 10, 05-300 Mińsk Mazowiecki zatrudni pracownika na stanowisko:

Pracownik fizyczny do demontażu pojazdów.

Zakres obowiązków:

  • demontaż pojazdów;

  • sortowanie i układanie wymontowanych części.

Wymagania:

  • zdolności manualne;

  • obycie w pracy z podstawowymi narzędziami oraz urządzeniami typu: klucz pneumatyczny, szlifierka kątowa;

  • dbanie o stanowisko pracy.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie,

  • stabilne zatrudnienie;

  • miłą atmosferę w pracy;

Mile widziane wykształcenie mechaniczne lub zainteresowanie mechaniką. Umiejętność cięcia palnikiem lub uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem.

W sprawie pracy proszę kontaktować się telefonicznie lub poprzez portal OLX przesłać CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
ID: 865560174