2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Warmińsko-mazurskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Elbląg
Felix Infra Sp. z o.o. SERVICE Sp. K.
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik fizyczny (Elbląg-Zalew Wiślany)

Wynagrodzenie

4 300 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Elbląg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

OPIS STANOWISKA: Praca przy pogłębianiu toru wodnego rzeki Elbląg w firmie hydrotechnicznej zajmującej się pracami refulacyjnymi.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie podstawowych prac budowlanych oraz porządkowych na placu budowy i jednostkach pływających,

  • obsługa urządzeń cumowniczych, agregatów prądotwórczych i innych urządzeń

    mechanicznych,

  • utrzymanie dobrego stanu technicznego powierzonych urządzeń i sprzętu,

  • pomoc podczas pracy sprzętu budowlanego (pontonów i koparek),

  • przestrzeganie zasad BHP obowiązujących na terenie budowy oraz jednostkach

    pływających,

MIEJSCE PRACY:

  • Rzeka Elbląg – od portu w Elblągu do Zalewu Wiślanego,

WYMAGANIA:

  • gotowość do pracy zmianowej,

  • gotowość do pracy 12h na dobę,

  • prawo jazdy kat. B,

WYNAGRODZENIE:

  • 4300 – 5600 zł/mies. brutto, (do uzgodnienia)

  • 28-35 zł/h brutto,

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 912391093