2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Mazowieckie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Żółwin
Dodane 14 kwietnia 2024

Pracownik fizyczny - firma ogrodnicza

Wynagrodzenie

30 - 38 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Żółwin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

O nas Kompleksowo realizujemy projekty ogrodów, trawników oraz systemy ich nawadniania i pielęgnacji. Nasze projekty wykonujemy z należytą precyzją i dbałością o detale.

Twój zakres obowiązków to wykonywanie prac związanych z budową ogrodów:

  • prace ziemne, sadzenie roślin, wykonywanie trawników itp. mile widziana obsługa maszyn minładowarki, koparka łańcuchowa.

  • instalacja systemu nawadniania

Warunki pracy:

praca od poniedziałku do piątku możliwość pracy w soboty - dla chętnych

Nasze wymagania zaangażowanie w wykonywaną pracę, rzetelne i sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków, mile widziane doświadczenie praktyczne na podobnym stanowisku

Oferujemy pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku atrakcyjne wynagrodzenie - oraz system premiowy zależny od zaangażowania w pracę i umiejętności, pracę na nowym, sprawnym sprzęcie, możliwość zdobycia fachowej wiedzy z zakresu ogrodnictwa, bardzo dobra atmosfera pracy i ludzkie podejście, stroje firmowe.

Chętnych prosimy o nadsyłanie CV lub prosimy o kontakt pod numerem telefonu 79*****18

Lokalizacja

Żółwin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żółwin
ID: 911731308