2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Szczecin
  6. Praca za granicą - Centrum
Dodane 21 kwietnia 2024

Pracownik fizyczny- Magazyn Niemcy, 14 EUR/h

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymagane

W Beliani wierzymy, że szczęście jest w zasięgu ręki. Dlatego oferujemy naszym Klientom szeroki wybór designerskich mebli do wnętrz i ogrodów w najlepszych cenach. Działamy na 17 rynkach, stale poszerzając zasięg i budując silną pozycję na arenie międzynarodowej.

Nasze motto "Delivering Happiness", i to coś więcej niż pusty slogan. To filozofia, która przyświeca nam na każdym kroku w codziennej pracy. Dbamy o szczęście naszych Klientów i spełnienie naszych Pracowników.

Beliani to przede wszystkim zgrana drużyna. Ponad 600 przyjaznych i utalentowanych osób każdego dnia staje przed nowymi wyzwaniami, dzieli się wiedzą i wspólnie dąży do celu.

Jeśli nie zwalniasz tempa, nie masz dość nowych wyzwań i nie znosisz nudy- dołącz do nas już dziś i stań się częścią przyszłości na rynku e-commerce!

Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Niemcy (Wietzendorf)

To oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę - stabilne zatrudnienie

  • Darmowy dojazd ze Szczecina do Wietzendorfu

  • Możliwość zrobienia uprawnień na sztaplarkę oraz prawa jazdy kat. E do kat. B - na koszt firmy

  • Elastyczny system pracy, umożliwiający częste zjazdy do Polski - praca w systemie 4/1, 5/1, 6/1

  • Zniżki na zakup mebli z naszego sklepu

  • Możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej

Zapewniamy zakwaterowanie - warunki mieszkaniowe:

  • Pokoje 1/2-osobowe

  • Pełne wyposażenie - kuchnia, łazienka, pokoje

  • Wi-Fi

  • Podstawowe środki do utrzymania czystości

  • Koszty mediów po naszej stronie

  • Bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy

Twój zakres obowiązków:

  • Rozładunek i załadunek kontenerów z meblami

  • Obsługa skanera

  • Rejestrowanie, konfekcjonowanie, pakowanie

Nasze wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność

  • Zaangażowanie

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia na wózki widłowe

Kliknij przycisk "Aplikuj" i dołącz swoje CV!

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami, za wszystkie zgłoszenia dziękujemy!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 855798250