2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Gubin
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik fizyczny magazynu - pakowacz

Wynagrodzenie

4 500 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Organizator obsługi sprzedaży internetowej

Zadania:

- pakowanie towarów o masie do 30kg w kartony;

- prowadzenie załadunku towarów na samochody lub inne środki transportu;

- prowadzenie rozładunku i układanie towaru w magazynie;

- transportowanie i przemieszczenie towarów wewnątrz magazynu;

- dbania o porządek i czystość w magazynie;

- przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz stosowania

przepisów prawa dotyczących ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska

wymaganych na stanowisku pracy.

Wymagania:

- umiejętność pracy w zespole;

- sumienność;

- chęć, zapał, zaangażowanie do pracy;

- umiejętność pracy pod presją czasu;

Oferujemy:

- umowę o pracę;

- stabilne zatrudnienie;

- możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia;

- praca na jedną zmianę - stałe godziny pracy (7-15 lub 6-14)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Gubin,

Lubuskie

Lubuskie, Gubin
ID: 779357834