2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Pruszcz Gdański
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik fizyczny/operator wózka widłowego w skupie złomu

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zainteresowanych proszę o kontakt wyłącznie telefoniczny,

Firma IQ Recycling zatrudni pracowników fizycznych z umiejętnością poruszania się wózkiem widłowym do skupu złomu mieszczącego się w Pruszczu Gdańskim.

Zadania bieżące: załadunek, rozładunek,

Mile widziane umiejętności segregacji metali kolorowych i złomu.

Oczekujemy: punktualności, odpowiedzialności, zaangażowania,

Oferujemy: Umowę o pracę/ umowę zlecenie i zarobki w zależności od posiadanych umiejętności od 5-7 tys brutto

Godziny pracy naszej firmy od 07:00 do 15 od poniedziałku do piątku, możliwe przyjście na dzień próbny

Zainteresowanych proszę o kontakt wyłącznie telefoniczny, 50*****17

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 690984553